Meesterwerk Podcast

Meesterwerk Podcast by Meesterwerk Jan Jaap Hubeek

  • Sat, 13 Apr 2019 18:30:04 +0000
    15 - #15 Kiem Mavo Amsterdam
  • Sat, 06 Apr 2019 17:05:50 +0000
    14 - #14 Vindingrijkheid in de vrijeschool pedagogiek
  • Wed, 03 Apr 2019 07:00:02 +0000
    13 - #13 De kracht van kunst, theater én drama in het onderwijs
  • Sun, 31 Mar 2019 04:50:14 +0000
    12 - #12 Ondernemerschap in het onderwijs
  • Sun, 24 Mar 2019 08:00:19 +0000
    11 - #11 Easycratie in het onderwijs
  • Sun, 17 Mar 2019 08:30:08 +0000
    10 - #10 Uit De Kast in het onderwijs
  • Sat, 09 Mar 2019 10:48:20 +0000
    9 - #9 Sofie van den Enk
  • Wed, 06 Mar 2019 16:00:08 +0000
    8 - #8 Chris Silos; Een gezellig gesprek over meesterschap
  • Sat, 02 Mar 2019 08:00:03 +0000
    7 - #7 Ontwikkelingsgericht onderwijs; Huub Jolink vertelt hoe dat gaat.
  • Sat, 23 Feb 2019 08:00:06 +0000
    6 - Werken op een Steve Jobsschool, hoe was dat?
  • Sat, 16 Feb 2019 08:30:05 +0000
    5 - Jan Jaap Hubeek; een gesprek over wat hem beweegt.
  • Fri, 08 Feb 2019 16:30:05 +0000
    4 - Iederwijs. Bas Rosenbrand over zijn nieuwe boek 'A new Morning'
  • Sun, 03 Feb 2019 00:00:00 +0000
    3 - Beeldcoach Annet Stegeman: van Schoolhond tot Cito
  • Sat, 02 Feb 2019 09:00:15 +0000
    2 - De educatieve kas van Hortus Amsterdam
  • Sun, 27 Jan 2019 00:00:00 +0000
    1 - In gesprek met Rick Amado, de ontwerper van het gebouw voor Klein Amsterdam