Ne hladu podcast o výživě by Ne hladu

Ne hladu podcast o výživě

Podcast o nejrůznějších zákoutích ze světa výživy se srozumitelnými a ucelenými informacemi, který ti pomůže se v této sféře lépe orientovat. Vyjasní ti nejčastější výživové mýty, pomůže se správným výběrem potravin, seznámí tě se zajímavými hosty a jejich pohledem na výživu a mnoho dalšího. Jednotlivými epizodami tě provedou nutriční terapeutky z Ne hladu - Ing. Mgr. Veronika Pourová, Mgr. Andrea Jakešová a další. ————————— Za možnost zrealizovat tento podcast děkujeme především Sportisimu.

Kategoria: Sztuka
 • 31 
  - 31. díl - ,,Myslím, že za poslední roky se náhled na práci nutričních terapeutů extrémně změnil“ (Mgr. Ing. Tereza Vágnerová)
  Mon, 22 May 2023
 • 30 
  - 30. díl - "Role nutričního terapeuta by měla být víc terapeutická, než jen klienta donekonečna edukovat." (Mgr. Bc. Martina Karbanová)
  Wed, 17 May 2023
 • 29 
  - 29. díl - „U těch starších dětí mě baví, jak se mnou komunikují - jejich komunikační dovednosti. Také mě baví u dětí jejich upřímnost, jak často prozradí lhaní rodičů, lhaní dospěláků.“ (Mgr. Edita Weidenthalerová)
  Tue, 14 Mar 2023
 • 28 
  - 28. díl - Rozhovory s nutričními terapeuty: Ještě v prosinci jsme měli v nemocnici 65 korun na jídlo pro jednoho pacienta na den. Sestavit nemocniční jídelníček není jednoduché. (Jaroslav Uher, DiS.)
  Tue, 28 Feb 2023
 • 27 
  - 27. díl - Rozhovory s nutričními terapeuty: Nutričních terapeutů v nemocnících je málo, příležitosti pro absolventy jsou i v soukromých ambulancích. (Mgr. Martin Krobot)
  Fri, 10 Feb 2023
Pokaż więcej odcinków

Więcej podcastów z gatunku: sztuka

Więcej międzynarodowych podcastów z gatunku: sztuka