Leven Zonder Stress

Leven Zonder Stress by Patrick Kicken

  • Fri, 21 Jun 2019 00:00:00 GMT
    231 - Supersnel rijk worden. Lifehacks en de mindset van Jia Ruan. 22 meets 44!
  • Fri, 14 Jun 2019 01:00:00 GMT
    230 - Onzekerheid, hoe kom je er vanaf? Over mentaal sterk worden met psycholoog Sandra Aagenborg
  • Fri, 07 Jun 2019 00:00:00 GMT
    229 - Geld en tijd: grote stressfactoren. Maar waarom eigenlijk? Ivo Valkenburg en Raimond, telefonisch
  • Fri, 31 May 2019 00:00:00 GMT
    228 - Wat te doen bij depressie? En onverwachte zwangerschap? Abortus? Petrie van Dorp
  • Fri, 24 May 2019 00:00:00 GMT
    227 - Je eigen bedrijf succesvol maken zonder ego. Expert Erno Hannink
  • Fri, 16 May 2019 00:00:00 GMT
    226 - Vrij zijn om echt lief te hebben. Een tweede gesprek over De Hoofdloze Weg. Met Karin Visser
  • Fri, 09 May 2019 00:00:00 GMT
    225 - De Hoofdloze Weg (meditatie). Simpele uitleg en oefening om te ontdekken wat je bent. Met Luc Vermeeren
  • Fri, 02 May 2019 00:00:00 GMT
    224 - Voel je je angstig en gespannen? Dan ben je egoistisch bezig. Aldus The Voice kandidate Neda Boin
  • Fri, 26 Apr 2019 00:00:00 GMT
    223 - Negatief denken stoppen. Hoe doe je dat? Erik van Os lukte het
  • Fri, 19 Apr 2019 00:15:00 GMT
    222 - Kunnen paarden je van een burn-out genezen? Paardencoach Kim van Biezen
  • Fri, 12 Apr 2019 00:00:00 GMT
    221 - Social Media. Vloek of zegen? Internetpionier en millennial Jelle Drijver
  • Fri, 05 Apr 2019 00:00:00 GMT
    220 - Kinderen. Bron van stress of bron van geluk? Liesbeth Smit over niet moeder zijn
  • Fri, 29 Mar 2019 00:00:00 GMT
    219 - Echt geluk vinden! Hoe? Jan van Delden vertelt
  • Fri, 22 Mar 2019 00:00:00 GMT
    218 - Suiker en stress weg eten. Voedingsdeskundige Lynn Hogendoorn
  • Fri, 15 Mar 2019 00:15:00 GMT
    217 - Genoeg geld zonder stress. TedX spreker en auteur Michiel van Vugt
  • Fri, 08 Mar 2019 00:55:00 GMT
    216 - 25 en burnout. In gevecht zijn met jezelf. Kunstenares Roos van de Kieft
  • Fri, 01 Mar 2019 00:55:00 GMT
    215 - Je goed voelen zonder reden. Hoe doe je dat? Met N.L.P. tips en technieken van trainer (en millennial) Robin Stevens.
  • Fri, 22 Feb 2019 00:05:00 GMT
    214 - Creeren wat je wil. Hoe werkt visualiseren? Over verbeeldingskracht en verlangens, met Olette Luitwieler
  • Fri, 15 Feb 2019 00:05:00 GMT
    213 - Zelfafwijzing. Verslavingen. Een beschadigd ego. Hoe begint het en hoe kom je er vanaf? Robert Koops over o.a. Jan Geurtz
  • Fri, 08 Feb 2019 00:45:00 GMT
    212 - Stress is goed! Over mentale vitaliteit, bewust werken, bewust leven en NLP. Met Nicole Pannebakker
  • Fri, 01 Feb 2019 00:45:00 GMT
    211 - Zelfkritiek. Schuldgevoel. Teleurgesteld zijn in jezelf en anderen. Hoe komt dat? Peter Winteraeken
  • Fri, 25 Jan 2019 00:05:00 GMT
    210 - Uit het robotleven stappen, minder denken, je sociale masker afzetten en ontdekken wie je echt bent. Kan dat met een basisinkomen?
  • Fri, 18 Jan 2019 02:05:00 GMT
    209 - Alles wat je doet met liefde doen, hoe doe je dat? Transformatiecoach Robert Bridgeman over de Bridgeman methode
  • Fri, 11 Jan 2019 00:05:00 GMT
    208 - Nooit meer op dieet? Afvallen zonder stress. Angele Bakker weet er alles van
  • Fri, 04 Jan 2019 00:55:00 GMT
    207 - Je identiteit en status met hand en tand verdedigen. Mario Borzic werd er zelfs kickboxer voor.
  • Fri, 28 Dec 2018 01:20:00 GMT
    206 - Eindejaars special: Petra Maartense ondervraagt Patrick Kicken. Over een leven zonder angst, meebewegen en 500 interviews
  • Fri, 21 Dec 2018 00:20:00 GMT
    205 - Wat wil een vrouw nou echt van een man? Vlaming Bert Corsius heeft en geeft het antwoord!
  • Fri, 14 Dec 2018 01:00:00 GMT
    204 - Je niet goed genoeg voelen. Over perfectionisme. Prima is perfect! Met schrijfster Astrid Davidzon
  • Thu, 06 Dec 2018 03:30:00 GMT
    203 - Slechte voeding, zorgt dat voor stress en kun je er depressief van worden? Stressoloog Jurgen Spelbos
  • Thu, 29 Nov 2018 23:10:00 GMT
    202 - Van je shit je mest maken. HSP en dus super sfeergevoelig. Wat helpt? Een gesprek met Renate Simon over acces bars en meer
  • Fri, 23 Nov 2018 00:10:00 GMT
    201 - Werken zonder stress. Hoe doe je dat? Instagram inspirator Alexander den Heijer vertelt
  • Fri, 16 Nov 2018 00:10:00 GMT
    200 - Je geliefde verliezen. Hoe ga je daarna verder? In gesprek met actrice en schrijfster Geerteke van Lierop
  • Fri, 09 Nov 2018 00:10:00 GMT
    199 - Het beste uit jezelf halen.. Een hoax of echt jouw keuze? Over de zelfverbetering hype, ambitie en nondualiteit
  • Fri, 02 Nov 2018 00:10:00 GMT
    198 - Je hart volgen en je passie vinden, hoe doe je dat? Over geld verdienen met waar je van nature goed in bent en crises
  • Fri, 26 Oct 2018 00:02:00 GMT
    197 - Een negatief zelfbeeld, recept voor burnout? In gesprek met een (kinder)psycholoog.
  • Fri, 19 Oct 2018 00:10:00 GMT
    196 - Ben ik hoogbegaafd? HSP? Hoogintelligent? Of allemaal? En wat kan je met zo'n diagnose?
  • Fri, 12 Oct 2018 00:31:00 GMT
    195 - Gezonde zelfliefde, onthechten en vrijheid vinden. Leer je dat bij de School voor Zijnsorientatie? Oprichter Hans Knibbe legt uit.
  • Fri, 05 Oct 2018 00:01:00 GMT
    194 - Stressmanagement, je stem bevrijden en blokkades opruimen. Stem- en stresscoach Judith Jobse geeft raad, o.a. over geluk en (podium) angst.
  • Fri, 28 Sep 2018 00:01:00 GMT
    193 - Een werkweek van 4 uur en voor de rest rijk zijn en lekker reizen. Word je daar nou gelukkig van? Karel heeft het antwoord.
  • Fri, 21 Sep 2018 00:31:00 GMT
    192 - Je nooit meer zorgen maken en ontspannen leven, hoe doe je dat? Tips van een wijze twintiger.
  • Fri, 14 Sep 2018 00:01:00 GMT
    191 - Je angsten overwinnen en leven in het hier en nu.
  • Fri, 07 Sep 2018 00:01:00 GMT
    190 - Je relatie leuk houden, hoe doe je dat? Over verliefd zijn en blijven.
  • Fri, 31 Aug 2018 00:01:00 GMT
    189 - Hoe word je mentaal sterker? Over voeding, lifestyle, discipline en (mentale) fitness.
  • Fri, 24 Aug 2018 00:15:00 GMT
    188 - Muziek als medicijn. Een concert als therapie. Zingen tegen stress.
  • Fri, 17 Aug 2018 00:15:00 GMT
    187 - De goedkeuring van anderen nodig hebben, hoe kom je daar vanaf? Filosoof Lammert Kamphuis
  • Fri, 10 Aug 2018 00:15:00 GMT
    186 - Yoga, is dat wat voor mij? Haalt het je uit het denken? In gesprek met een yogalerares
  • Fri, 03 Aug 2018 13:40:00 GMT
    185 - Het geluk wat je als kind voelde, hoe vind je dat terug? Met ayahuasca? Meditatie? Reizen? Drugs? Liefde? Geld?
  • Fri, 27 Jul 2018 14:31:00 GMT
    184 - Minimaliseren. Minder streven, meer leven. Op pad met Lou Niestadt.
  • Fri, 20 Jul 2018 12:01:00 GMT
    183 - Durf nee te zeggen. De lessen uit burnout, overspannen zijn en onrust
  • Fri, 06 Jul 2018 00:01:00 GMT
    182 - Fietsen. Koersen. Wereldbeker winnen. Levenswijsheden van veldrijdster Sanne